Fantazi Saten Beyaz Renk Dantelli Gecelik 9

Yaz dönemlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında makam meydan bikiniler Kanatlı Butik’in kibar sunumuyla sizlerle buluşmaktadır. Son moda bikini ve pareo modellerini bulabileceğiniz genel ağ sitemiz, sizlere özel hazırladığı geniş koleksiyonuyla yaz modasının adresi olmayı sürdürüyor. Her evetşa ve her bedene gereğince bikini çeşitlerini inceden inceye seçen firmamız, bikini ve pareo modellerinde hanımın mülevven ve seksi dünyasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Bütün prototip seçimlerinde en moda renkleri ve modelleri yeğleme eden firmamız, plaj modasının nabzını tutuyor. Son had mahdut bir meselelemle çalım yapabileceğiniz genel ağ sitemiz üzerinden sizler için seçtiğimiz pareo ve bikini seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. En şık plaj ürünlerini en orantılı fiyatlarla müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen firmamızla plajların flaş bayanların birisi haline geleceksiniz.

Sitemizden alacağınız bütün ürünlerde itibar kartvizitı, Havale/EFT kabil seçeneklerle ödeme yapabileceğiniz kabil bapda ödeme seçeneğinden bile faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmanız halinde yeni gelen ürünler ve kampanyalar karşı bilim alabileceğiniz kabil içtimai medya üzerinden bile firmamızı izlem edebilirsiniz. Sipariş kolaylığı yaratmayı gaye edinmiş sitemiz Whatsapp üzerinden sipariş verebilme avantajını da müşterilerine sunmaktadır. SSL emniyet zir binasına iye genel ağ sitemiz bankaların üç boyutlu sistemiyle yapabileceğiniz münasebetlerinizle güvenli münasebetinde adresi olmaktadır.

Plaj ürünlerinin üstı dizi pek çok fantezi ürün grubuyla ve küldöken giyim modelleriyle bile ön plana çıdem sitemiz modayı yakından izlem edebileceğiniz ürün gruplarından oluşmaktadır. Hayalleri gerçekleştirmeyi ve bütün fantazileri hayata geçirme hedefiyle seçtiği ürünlerinde 2016 yaz sezonunda moda olan halter geçe bikiniler, örgü ve dantelli bikiniler, ipli bikiniler kabil pek çok farklı alternatif bulunmaktadır. Siyahın hakimiyetinin emsalsiz başüstüneğu son moda bikinilerde cazip ve ilgi çekici senenin moda renkleri seçilerek, seçenekli ürün grupları sıralanmıştır. Her türde moda anlayışına seslenme eden bikini, tankini, mayokini ve pareo modellerimizle plajlarda ayrım yaratacaksınız.