Fantazi Saten Beyaz Renk Dantelli Gecelik 2

Yaz dönemlerinin vazgeçilmez ürünleri beyninde yan saha bikiniler Kanatlı Butik’in kibar sunumuyla sizlerle buluşmaktadır. Son moda bikini ve pareo modellerini bulabileceğiniz genel ağ sitemiz, sizlere özel hazırladığı geniş koleksiyonuyla yaz modasının adresi olmayı sürdürüyor. Her evetşa ve her bedene göre bikini çeşitlerini inceden inceye seçen firmamız, bikini ve pareo modellerinde hanımın renkli ve seksi dünyasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Tüm örnek seçimlerinde en moda renkleri ve modelleri tercih eden firmamız, plaj modasının nabzını tutuyor. Son had yalınç bir işlemle kurum yapabileceğiniz genel ağ sitemiz üzerinden sizler bâtınin seçtiğimiz pareo ve bikini seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. En şık plaj ürünlerini en yaraşır fiyatlarla müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen firmamızla plajların flaş kadınların birisi haline geleceksiniz.

Sitemizden alacağınız bütün ürünlerde para kartı, Havale/EFT kabil seçeneklerle ödeme yapabileceğiniz kabil bapda ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmanız halinde yeni mevrut ürünler ve kampanyalar üzerine bilgelik alabileceğiniz kabil içtimai medya üzerinden de firmamızı uyma edebilirsiniz. Sipariş kolaylığı yaratmayı garaz edinmiş sitemiz Whatsapp üzerinden sipariş verebilme pozitif yanlarını da müşterilerine sunmaktadır. SSL emniyet zir dokumasına malik genel ağ sitemiz bankaların üç boyutlu sistemiyle yapabileceğiniz münasebetlerinizle güvenli münasebetinde adresi olmaktadır.

Plaj ürünlerinin yönı silsile dayanıklı çok fantezi ürün grubuyla ve kanayaklı giyim modelleriyle de ön plana çıhun sitemiz modayı yakından uyma edebileceğiniz ürün gruplarından oluşmaktadır. Hayalleri gerçekleştirmeyi ve bütün fantazileri hayata geçirme hedefiyle seçtiği ürünlerinde 2016 yaz sezonunda moda olan halter sahil bikiniler, örgü ve dantelli bikiniler, ipli bikiniler kabil dayanıklı çok farklı yöntem bulunmaktadır. Siyahın hakimiyetinin emsalsiz evetğu son moda bikinilerde cazip ve ilgi çekici senenin moda renkleri seçilerek, seçenekli ürün grupları sıralanmıştır. Her türde moda anlayışına seslenme eden bikini, tankini, mayokini ve pareo modellerimizle plajlarda üstelik yaratacaksınız.