Fantazi Saten Beyaz Renk Dantelli Gecelik 11

Yaz dönemlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında konum düz bikiniler Kanatlı Butik’in üstün sunumuyla sizlerle buluşmaktadır. Son moda bikini ve pareo modellerini bulabileceğiniz internet sitemiz, sizlere özel hazırladığı geniş koleksiyonuyla yaz modasının adresi olmayı sürdürüyor. Her evetşa ve her bedene bakılırsa bikini çeşitlerini inceden inceye seçen firmamız, bikini ve pareo modellerinde kadının renkli ve seksi dünyasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Bütün mostra seçimlerinde en moda renkleri ve modelleri tercih eden firmamız, plaj modasının nabzını tutuyor. Son kademe bayağı bir ustalıklemle hava yapabileceğiniz internet sitemiz üzerinden sizler yürekin seçtiğimiz pareo ve bikini seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. En şık plaj ürünlerini en amelî fiyatlarla müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen firmamızla plajların gözde bayanların birisi haline geleceksiniz.

Sitemizden alacağınız bütün ürünlerde kredi kartpostalı, Havale/EFT kabilinden seçeneklerle ödeme yapabileceğiniz kabilinden kapıda ödeme seçeneğinden bile faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmanız halinde yeni mevrut ürünler ve kampanyalar karşı bilim alabileceğiniz kabilinden içtimai medya üzerinden bile firmamızı takip edebilirsiniz. Sipariş kolaylığı yaratmayı maksat edinmiş sitemiz Whatsapp üzerinden sipariş verebilme avantajını da müşterilerine sunmaktadır. SSL emniyet alt kuruluşsına iye internet sitemiz bankaların üç boyutlu sistemiyle yapabileceğiniz ahzüitalerinizle emniyetli ahzüitainde adresi olmaktadır.

Plaj ürünlerinin cepheı düzen katı çok fantezi ürün grubuyla ve cinsilatif giyim modelleriyle bile ön plana çıhun sitemiz modayı yakından takip edebileceğiniz ürün gruplarından oluşmaktadır. Hayalleri gerçekleştirmeyi ve bütün fantazileri hayata geçirme hedefiyle seçtiği ürünlerinde 2016 yaz sezonunda moda olan halter taraf bikiniler, örgü ve dantelli bikiniler, ipli bikiniler kabilinden katı çok farklı opsiyon bulunmaktadır. Siyahın hakimiyetinin emsalsiz olduğu son moda bikinilerde cazip ve özen çekici senenin moda renkleri seçilerek, alternatifli ürün grupları sıralanmıştır. Her türde moda anlayışına seslenme eden bikini, tankini, mayokini ve pareo modellerimizle plajlarda ayırt yaratacaksınız.