Fantazi Saten Beyaz Renk Dantelli Gecelik 1

Yaz dönemlerinin mübrem ürünleri arasında belde saha bikiniler Kanatlı Butik’in seçme sunumuyla sizlerle buluşmaktadır. Son moda bikini ve pareo modellerini bulabileceğiniz genel ağ sitemiz, sizlere özel hazırladığı geniş koleksiyonuyla yaz modasının adresi olmayı sürdürüyor. Her yaşa ve her bedene için bikini çeşitlerini inceden inceye seçen firmamız, bikini ve pareo modellerinde hanımın renkli ve seksi dünyasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Tüm sistem seçimlerinde en moda renkleri ve modelleri tercih fail firmamız, plaj modasının nabzını tutuyor. Son derece gösterişsiz bir işlemlemle gelgel yapabileceğiniz genel ağ sitemiz üzerinden sizler muhtevain seçtiğimiz pareo ve bikini seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. En şık plaj ürünlerini en yaraşır fiyatlarla müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen firmamızla plajların flaş bayanların birisi haline geleceksiniz.

Sitemizden alacağınız bütün ürünlerde güven kartpostalı, Havale/EFT gibi seçeneklerle ödeme yapabileceğiniz gibi bapda ödeme seçeneğinden bile faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmanız halinde yeni mevrut ürünler ve kampanyalar karşı bili alabileceğiniz gibi sosyal iletişim ortamı üzerinden bile firmamızı uyma edebilirsiniz. Sipariş kolaylığı yaratmayı nişangâh edinmiş sitemiz Whatsapp üzerinden sipariş verebilme pozitif yanlarını da müşterilerine sunmaktadır. SSL güvenlik ast konstrüksiyonsına sahip genel ağ sitemiz bankaların üç boyutlu sistemiyle yapabileceğiniz pazarlerinizle güvenli pazarinde adresi olmaktadır.

Plaj ürünlerinin katı saf sert çok fantezi ürün grubuyla ve karı giyim modelleriyle bile ön plana çıhun sitemiz modayı yakından uyma edebileceğiniz ürün gruplarından oluşmaktadır. Hayalleri gerçekleştirmeyi ve bütün fantazileri hayata geçirme hedefiyle seçtiği ürünlerinde 2016 yaz sezonunda moda olan halter kıyı bikiniler, örgü ve dantelli bikiniler, ipli bikiniler gibi sert çok farklı tutum bulunmaktadır. Siyahın hakimiyetinin tartışmasız olduğu son moda bikinilerde alımlı ve özen çekici senenin moda renkleri seçilerek, alternatifli ürün grupları sıralanmıştır. Her türde moda anlayışına seslenme fail bikini, tankini, mayokini ve pareo modellerimizle plajlarda nüans yaratacaksınız.