Fantazi Mini Etekli Kostüm Çeşitleri 5

İç giyim renkleri fazlalaşan ürün çeşitleri ve renk skalasıyla henüz da önemli hâle bürünmüştür. İç giyimde sıkça kullanılan beyaz zehir, yağız ve kırmızı renkler yerini sair renklere devretmeye başlamıştır. İç giyimde daha çok henüz hamam renkler kullanılmaya başlanmıştır. Bunlar turkuaz, mor, şfellah ve altın rengi kabilinden renklerdir. Renklerin birlikte daha çok şekilli ve geometrik desenli iç giyim kıyafetleri de enikonu popüler olmaya başlamıştır.

Renkler yaşamın her düzında var olmaya devam etmektedir. Bu perese tüketim dünyasının da yeni arayışlara girmesine illet olmaktadır. Hayatta göze hoş mevrut her şeyin ardında renk uyumu yatmaktadır. Bu uyumlar tetkikat sonucu belirlenmektedir.

İç Giyim Renkleri
İç giyimde düzen yaratmak için renklere başvurulmaktadır. İç giyim renkleri, sanayileşme ile baş başa enikonu artmıştır. En çok kullanılan renkler beyaz zehir, yağız ve aldır. Bu renkler klasikliğini müdafaasının cenahı rabıta popülerliğini daha çok sair renklere devretmeye başlamıştır. Dış kıyafet giyimindeki renk çeşitliliği iç giyimi de etkilemiştir. Moda dünyasının her yıl belirlediği trend renklerle iç giyimi kombini gerçekleştirmek mümkündür. Bunun dışında kişinin sevilmiş olduğu ve solukı olan renklerle de yapabileceği sert çok kombin bulunmaktadır. İç giyim renkleri aynı zamanda iç giyim modellerini de etkilemektedir. İç giyimde en popüler olan renkleri kırmızı, mor, fuşevet, beyaz zehir, yağız, şfellah rengi, çikolata rengi, pas rengi, leopar rengi ve turkuazdır.