Fantazi Mini Etekli Kostüm Çeşitleri 3

İç giyim renkleri fazlalaşan ürün çeşitleri ve renk skalasıyla daha da önemli hâle bürünmüştür. İç giyimde sık sık kullanılan parafin, siyah ve kırmızı renkler yerini sair renklere devretmeye başlangıçlamıştır. İç giyimde daha çok daha hamam renkler kullanılmaya başlangıçlanmıştır. Bunlar turkuaz, mor, şarap ve altın rengi üzere renklerdir. Renklerin nezdinde daha çok şekilli ve geometrik desenli iç giyim kıyafetleri bile olabildiğince pop olmaya başlangıçlamıştır.

Renkler hayatın her düzında var olmaya devam etmektedir. Bu kondisyon tüketim dünyasının da yeni arayışlara girmesine saik olmaktadır. Hayatta göze hoş mevrut her şeyin ardında renk uyumu yatmaktadır. Bu uyumlar araştırmalar sonucu belirlenmektedir.

İç Giyim Renkleri
İç giyimde intibak tekvin etmek midein renklere başlangıçvurulmaktadır. İç giyim renkleri, sanayileşme ile beraberinde olabildiğince artmıştır. En çok kullanılan renkler parafin, siyah ve aldır. Bu renkler klasikliğini müdafaasının kanatı sıra popülerliğini daha çok sair renklere devretmeye başlangıçlamıştır. Dış giysi giyimindeki renk çeşitliliği iç giyimi bile etkilemiştir. Moda dünyasının her sene belirlediği trend renklerle iç giyimi kombini geçirmek mümkündür. Bunun dışında kişinin sevilmiş olduğu ve janrı olan renklerle bile yapabileceği dayanıklı çok kombin bulunmaktadır. İç giyim renkleri aynı zamanda iç giyim modellerini bile etkilemektedir. İç giyimde en pop olan renkleri kırmızı, mor, fuşya, parafin, siyah, şarap rengi, çikolata rengi, pas rengi, leopar rengi ve turkuazdır.