Fantazi Mini Etekli Kostüm Çeşitleri 11

İç giyim renkleri fazlalaşan ürün çeşitleri ve renk skalasıyla daha da önemli hâle bürünmüştür. İç giyimde sık sık kullanılan parafin, siyah ve kırmızı renkler yerini özge renklere devretmeye kafalamıştır. İç giyimde çıktı daha hamam renkler kullanılmaya kafalanmıştır. Bunlar turkuaz, mor, şgündüz feneri ve kızıl rengi gibi renklerdir. Renklerin yanında çıktı şekilli ve geometrik desenli iç giyim giysileri de berenarı popüler olmaya kafalamıştır.

Renkler yaşamın her vadiında var olmaya devam etmektedir. Bu konum tüketim dünyasının da yeni arayışlara girmesine vesile olmaktadır. Hayatta göze hoş gelen her şeyin ardında renk uyumu yatmaktadır. Bu uyumlar araştırmalar sonucu belirlenmektedir.

İç Giyim Renkleri
İç giyimde düzen yaratmak ciğerin renklere kafavurulmaktadır. İç giyim renkleri, sanayileşme ile birlikte berenarı artmıştır. En çok kullanılan renkler parafin, siyah ve aldır. Bu renkler klasikliğini müdafaasının tarafı esna popülerliğini çıktı özge renklere devretmeye kafalamıştır. Dış giysi giyimindeki renk çeşitliliği iç giyimi de etkilemiştir. Moda dünyasının her sene belirlediği trend renklerle iç giyimi kombini tutmak mümkündür. Bunun haricinde kişinin sevilmiş olduğu ve tarzı olan renklerle de yapabileceği sert çok kombin bulunmaktadır. İç giyim renkleri aynı zamanda iç giyim modellerini de etkilemektedir. İç giyimde en popüler olan renkleri kırmızı, mor, fuşevet, parafin, siyah, şgündüz feneri rengi, çikolata rengi, pas rengi, leopar rengi ve turkuazdır.