Fantazi Jartiyer Gecelik Takımı Fiyatları 11

İç giyim renkleri fazlalaşan ürün çeşitleri ve renk skalasıyla henüz da önemli hâle bürünmüştür. İç giyimde sıkça kullanılan beyaz zehir, siyah ve kırmızı renkler yerini değişik renklere devretmeye başlamıştır. İç giyimde artık henüz har renkler kullanılmaya başlanmıştır. Bunlar turkuaz, mor, şfellah ve zer rengi kabilinden renklerdir. Renklerin indinde artık şekilli ve geometrik desenli iç giyim giysileri de olabildiğince popüler olmaya başlamıştır.

Renkler yaşamın her yerında var olmaya devam etmektedir. Bu konum tüketim dünyasının da yeni arayışlara girmesine saik olmaktadır. Hayatta göze hoş gelen her şeyin ardında renk uyumu yatmaktadır. Bu uyumlar araştırmalar sonucu belirlenmektedir.

İç Giyim Renkleri
İç giyimde ahenk halk etmek dâhilin renklere başvurulmaktadır. İç giyim renkleri, sanayileşme ile omuz omuza olabildiğince artmıştır. En çok kullanılan renkler beyaz zehir, siyah ve aldır. Bu renkler klasikliğini korumasının katı rabıta popülerliğini artık değişik renklere devretmeye başlamıştır. Dış kıyafet giyimindeki renk çeşitliliği iç giyimi de etkilemiştir. Moda dünyasının her sene belirlediği trend renklerle iç giyimi kombini inşa etmek mümkündür. Bunun haricinde kişinin sevilmiş olduğu ve usulı olan renklerle de yapabileceği katı çok kombin bulunmaktadır. İç giyim renkleri aynı zamanda iç giyim modellerini de etkilemektedir. İç giyimde en popüler olan renkleri kırmızı, mor, fuşya, beyaz zehir, siyah, şfellah rengi, çikolata rengi, pas rengi, leopar rengi ve turkuazdır.