Fantazi Gerdek Gecesi Giyilecek Kostüm Çeşitleri 9

İç giyim renkleri fazlalaşan ürün çeşitleri ve renk skalasıyla henüz da önemli hâle bürünmüştür. İç giyimde sıkça kullanılan beyaz zehir, siyah ve kırmızı renkler yerini özge renklere devretmeye çıbanlamıştır. İç giyimde çıktı henüz sıcak renkler kullanılmaya çıbanlanmıştır. Bunlar turkuaz, mor, şgündüz feneri ve kızıl rengi gibi renklerdir. Renklerin indinde çıktı şekilli ve geometrik desenli iç giyim kıyafetleri de az çok popüler olmaya çıbanlamıştır.

Renkler hayatın her sahaında var olmaya devam etmektedir. Bu durum istihlak dünyasının da yeni arayışlara girmesine saik olmaktadır. Hayatta göze hoş gelen her şeyin ardında renk uyumu yatmaktadır. Bu uyumlar araştırmalar sonucu belirlenmektedir.

İç Giyim Renkleri
İç giyimde düzen yaratmak ciğerin renklere çıbanvurulmaktadır. İç giyim renkleri, sanayileşme ile alay malay az çok artmıştır. En çok kullanılan renkler beyaz zehir, siyah ve aldır. Bu renkler klasikliğini korumasının cepheı gün popülerliğini çıktı özge renklere devretmeye çıbanlamıştır. Dış kıyafet giyimindeki renk çeşitliliği iç giyimi de etkilemiştir. Moda dünyasının her yıl belirlediği trend renklerle iç giyimi kombini onarmak mümkündür. Bunun dışında kişinin sevdiği ve minvalı olan renklerle de yapabileceği katı çok kombin bulunmaktadır. İç giyim renkleri aynı zamanda iç giyim modellerini de etkilemektedir. İç giyimde en popüler olan renkleri kırmızı, mor, fuşya, beyaz zehir, siyah, şgündüz feneri rengi, çikolata rengi, pas rengi, leopar rengi ve turkuazdır.