Fantazi Dantelli Gecelik Nerede Satılıyor 12

Yaz dönemlerinin vazgeçilmez ürünleri arasında ülke meydan bikiniler Kanatlı Butik’in elit sunumuyla sizlerle buluşmaktadır. Son moda bikini ve pareo modellerini bulabileceğiniz internet sitemiz, sizlere özel hazırladığı geniş koleksiyonuyla yaz modasının adresi olmayı sürdürüyor. Her yaşa ve her bedene için bikini çeşitlerini inceden inceye seçen firmamız, bikini ve pareo modellerinde hanımın mülevven ve seksi dünyasını ön plana çıkarmayı hedefliyor. Tüm mostra seçimlerinde en moda renkleri ve modelleri yeğleme fail firmamız, plaj modasının nabzını tutuyor. Son kerte macerasız bir kârlemle gelgel yapabileceğiniz internet sitemiz üzerinden sizler muhtevain seçtiğimiz pareo ve bikini seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. En şık plaj ürünlerini en münasip fiyatlarla müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen firmamızla plajların gözde hanımefendilerin birisi haline geleceksiniz.

Sitemizden alacağınız tüm ürünlerde kredi kartpostalı, Havale/EFT kabilinden seçeneklerle ödeme yapabileceğiniz kabilinden bapda ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Sitemize üye olmanız halinde yeni gelen ürünler ve kampanyalar üzerine selen alabileceğiniz kabilinden sosyal iletişim ortamı üzerinden de firmamızı uyma edebilirsiniz. Sipariş kolaylığı yaratmayı gaye edinmiş sitemiz Whatsapp üzerinden sipariş verebilme avantajını da müşterilerine sunmaktadır. SSL asayiş ast binasına malik internet sitemiz bankaların üç boyutlu sistemiyle yapabileceğiniz münasebetlerinizle emin münasebetinde adresi olmaktadır.

Plaj ürünlerinin üstı esna sert çok fantezi ürün grubuyla ve eksikli giyim modelleriyle de ön plana çıdem sitemiz modayı yakından uyma edebileceğiniz ürün gruplarından oluşmaktadır. Hayalleri gerçekleştirmeyi ve tüm fantazileri hayata geçirme hedefiyle seçtiği ürünlerinde 2016 yaz sezonunda moda olan halter taraf bikiniler, örgü ve dantelli bikiniler, ipli bikiniler kabilinden sert çok farklı yöntem bulunmaktadır. Siyahın hakimiyetinin tartışmasız olduğu son moda bikinilerde alımlı ve ilgi çekici senenin moda renkleri seçilerek, seçenekli ürün grupları sıralanmıştır. Her türde moda anlayışına hitap fail bikini, tankini, mayokini ve pareo modellerimizle plajlarda ayrım yaratacaksınız.